Dzisiaj braliśmy udział w bardzo ważnym spotkaniu w Ministerstwie Zdrowia. Wraz z prof. Dorotą Sands i rodzicami rozmawialiśmy z Wiceministrem Zdrowia Maciejem Miłkowskim oraz Dyrektor Departamentu Polityki Lekowej Joanną Kilkowską o refundacji modulatorów, które są aktualnie w trakcie negocjacji cenowych. Spotkanie przebiegło w bardzo życzliwej atmosferze. Mamy nadzieję, że rozmowy te doprowadzą do wydania pozytywnej decyzji dotyczącej refundacji leczenia przyczynowego.

